Ciranova Ecoprotector čirý / Teak

Sleva!
Ciranova  Ecoteak
Sleva 10%
Cena za balení 802,2 Kč s DPH
Dostupnost Skladem

802,2 Kč s DPH

  • 1 l - 802,2 Kč s DPH
  • 2,5 l - 1 514,1 Kč s DPH

Prostředek na vodní bázi určený pro údržbu dřeva v exteriéru

Vodou ředitelná ochrana dřeva v exteriéru. Ideálně se hodí pro nátěry vodorovných i svislých prvků. Nevytváří film, ale proniká do dřeva. Vyživuje a chrání dřevo.

Použití

Dřevo musí být řisté a suché. Všechny předchozí nátěry musí být odstraněny. Zvětralé zešedlé dřevo doporučujeme nejdříve ošetřit Ciranova odšeďovačem. V případě potřeby dřevo jemně obrušte smirekm.  Před a během nanášení průběžně olej promíchávejte. Před prvním použitím doporučujeme nanést na malou plochu a vyčkat 30 min.. Nátěry nanášejte válečkem, štětcem nebo stříkací pistolí vždy ve směru vláken. Ponechte Ecoprotector nasát do dřeva zhruba +/- 30 minut. Druhý nátěr lze aplikovat až po úplném zaschnutí prvního nátěru. Po několika minutách odstraňte případné silné nevsáklé vrstvy oleje štětcem. Doba mezi nátěry činí zhruba: +/- 30 minut. Odolnost oleje proti prachu: 3 - 4 hod. pochozí po zhruba 12 hod.. Odhadovaná spotřeba 10 - 14 m²/l záleží na typu dřeva.

Upozornění

Vydatnost jednotlivých produktů je přímo závislá na druhu a stavu dřeva. Všechny údaje se vztahují na hladký a hoblovaný povrch. U jiných povrchů jako kartáčovaný, vroubkovaný, nebo drážkovaný povrch může být vydatnost odlišná!

Vlastnosti produktu

Vydatnost 10 m2/1 l

Ke stažení

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi