CIRANOVA Terasový olej - Decking oil, bal. 2,5 litru

Sleva!
DECKING OIL BANKIRAI 7725, bankirai, bal. 2,5 litru
Sleva 16%
Cena za balení 1 349,4 Kč s DPH
Dostupnost

1 349,4 Kč s DPH

  • 2,5 l - 1 349,4 Kč s DPH

Popis výrobku

Decking oil je impregnační olej určený k ochraně a údržbě venkovních dřevěných povrchů. Decking oil obsahuje UV filtr, který oddaluje zbarvení dřeva. Decking oil poskytuje dřevu ochranu proti dešti a povětrnosti. Decking oil je vhodný pro všechny dřevěné povrchy, venkovní nábytek a terasy. Pravidelná aplikace Decking oil zvyšuje životnost dřevěného povrchu. Obsahuje pigment v různých odstínech.

Aplikace - návod na použití

Dřevo musí být čisté a suché. Před aplikací Decking oil se doporučuje dřevo vyčistit produktem Woodcleaner Ciranova. Ujistěte se, že jsou všechny nečistoty odstraněny.

Před začátkem práce obsah velmi dobře promíchejte. Aplikujte Decking oil štětcem nebo padem ve směru dřevních vláken. Nechte olej několik minut (cca 10-15 minut) vsakovat do dřeva a poté nevsáknutý olej rozetřete štětcem a přebytek odstraňte. Dbejte na to, aby byl přebytečný olej odstraněn nejpozději do 30 minut po nanesení oleje na dřevěný povrch. Naolejovaný povrch vyleštěte bílým padem nebo hadrem. Pokud je nezbytná aplikace druhé vrstvy, musí být mezi zapracováním první vrstvy a aplikací druhé vrstvy alespoň 8 hodin přestávka při min. teplotě 20°C. Pokud má mít dřevo potřebné odolnosti, musí být olej do dřeva důkladně vsáknutý podle instrukcí. Pokud nanášíte olej na zahradní nábytek, potom musí být přebytečný olej vytřen do sucha. Po +/- 12 hodin je mírně pochozí. Zcela pochozí je po +/- 24 hodinách. Schnutí a vytvrzování je velmi závislé na množství naneseného oleje, teplotě a pohybu vzduchu.

Následná péče

Pro prodloužení životnosti dřevěných ploch se doporučuje na vodorovné plochy opakovat aplikaci Decking oil jednou nebo dvakrát ročně. Na ostatní plochy se nátěr opakuje dle potřeby, obvykle za 3 a více let. Životnost je velmi závislá od zpracování a vlivu povětrnosti dle světových stran.

Vydatnost

12 až 15 m 2 z litru, závisí na typu dřeva.

Vlastnosti produktu

Vydatnost 14 m2/1 l

Ke stažení

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi