Clay Oak Premium

Sleva!
Clay Oak Premium
Sleva 15% 1 629,9 Kč
Cena za m2 s DPH 1 385,4 Kč
Dostupnost Skladem

2 900,2 Kč s DPH

Z pravého dřeva, žádná imitace!

Kolekce podlah Deluxe+

Přináší 9 luxusních úprav dubu v kartáčovaném provedení. Jedná se o dlouhé elegatní lamely z pravého dubového dřevo, žádné imitace! Podlahy jsou opatřeny 8 vrstvami ultratvrdého matného laku, při chůzi lze cítit zvuk masivu díky korkové podložce, jsou ideální na podlahové vytápění. Odolnost lze srovnat s vinyly nebo lamináty. Lamely mají formát 12x166x1800mm, podélná maxifáze, příčná minifáze. Na podlahu se vztahuje 15 letá záruka.

Z pravého dřeva, žádná imitace!

Z pravého dřeva

Nášlapnou vrstvu podlah Par-y vždy tvoří vrstva pravého, přírodního dřeva. Každá lamela je tak originál. Všechny kolekce podlah Par-ky mají veškeré výhody masivních podlah a díky své třívrstvé skladbě eliminují jejich nedostatky.

Pevnější než masivní podlaha

Pevnější než masivní podlahy

Pevnost podlahy je dána použitím velmi tvrdé středové HDF desky. Navíc vrchní nášlap je chráněn proti poškození 8 vrstvami speciálního UV laku. Díky této konstrukci jsou Par-ky pevnější než klasické masivní podlahy.

Dřevěná podlaha, která je odolnější, než laminát

Odolnost srovnatelná s laminátem

Tajemství odolnosti Par-ky podlah spočívá v systému DSI. DSI je zkratka pro Double-Sided Impregnation (impregnace ze dvou stran). Během procesu lisování, je lepidlo vlisováno tak hluboko do dřeva, dokud není dosaženo úrovně saturace pórů až z 97%. Následně se aplikuje ultraodolný lak v osmi vrstvách na horní část dřevěné dýhy. Dřevo absorbuje lak, který je v kontaktu s lepidlem. Díky této technice je odolnost dřevěné podlahy srovnatelná s odolností laminátu.

Hygienické V-spáry

Protialergenní podlaha

V-spáry této podlahy jsou obohaceny o speciální ochranou vrstvou zvanou ,,Ultrafresh.” Ta má za úkol zamezit usazení a množení bakterií. Par-ky je tak ideální podlaha do dětského pokoje.

Pocit chůze po masivní podlaze

Zvuk masivu při chůzi

Podlahy kolekcí Twist+ 06 a Deluxe+ 06 mají integrovanou korkovou podložku. Díky ní zažijete pocit chůze po masivní podlaze.

Co jsou zkosené hrany?

Zkosené hrany (fáze) jsou sražené hrany každé lamely. U Par-ky podlah rozlišujeme 3 různé typy. Největší zkosení, maxifáze je 1,5 mm. Toto zkosení slouží ke zdůraznění šířky podlahové lamely. Minifáze 0,5 mm se používá jako standard pro zajištění jednoduché viditelnosti každé lamely. Nejmenší mikrofáze 0,1 mm se používá pouze na krátké straně lamel.

Kartáčování

Kartáčovaný povrch zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva. Tyto podlahy jsou také lakovány matným lakem, který zachovává přirozený vzhled dřeva.

Proč lakovanou podlahu?

K získání hladkého povrchuse uzavírají póry dřeva lakem. To poskytuje mimořádně silný ochranný povlak na povrchu přírodního dřeva a podlaha se stává vysoce odolnou proti vlhkosti a nečistotám. Navíc, impregnační systém Aqua Sealing Complete zajišťuje, že sražené hrany (fáze) jsou mořeny a lakovány, což je chrání před vlhkostí.

Podlahy Par-ky se nemusí brousit

Nepotřebuje přebrousit!

Díky systému lakování DSI (double sided impregnation), podlahy Par-ky nikdy nepotřebují přebrousit. 8 lakovaných vrstev dělá z Par-ky ultra odolnou podlahu, která chrání dřevo proti vlhkosti, nečistotám a zajistí tak, že si můžete své podlahy hodně dlouho užívat.Protože podlahu Par-ky není třeba brousit, ušetříte tím spoustu času a peněz a vyhnete se spoustě prachu.

Záruka pro Par-ky podlahy je 15-20 let

Záruka až 20 let

Jelikož jsme přesvědčeni o kvalitě dýhovaných podlah Par-ky, poskytujeme na ně záruku od 15 do 20 let , v závislosti na systému povrchové úpravy. Podlahy s kartáčovaným povrchem a matným lakem mají záruku 15let. 20let záruku mají podlahy s hladkým povrchem (bez kartáčování).

Podlahy Par-ky jsou ideálí pro podlahové vytápění

Podlahové vytápění

Všechny podlahy Par-ky umožňují rychlé vedení tepla, rychleji než jiné dřevěné podlahy, což z nich dělá dokonale vhodné podlahy pro podlahové vytápění Nicméně, protože existují různé druhy podlahového vytápění, doporučujeme řídit se pokyny výrobce. Obecně teplota na povrchu podlahy nesmí překročit 27 ̊C.

Velký výběr podlahových lišt a profilů

Podlahové lišty a profily

Par-ky poskytuje podlahové lišty a profily potřebné pro perfektní zakončení. Například praktické 3-v-1 lišty ve všech dekorech naší nabídky. Výška dýhy lišt se může měnit v závislosti na vkusu nebo aplikaci. Par-ky nabízí i hliníkové profily pro každý dekor dubu s dřevěným potiskem, který odpovídá dřevu a barvě vybrané podlahy. Tyto profily jsou velmi pevné, a proto se výborně hodí pro intenzivní používání.

Vlastnosti produktu

Materiál Dřevo
Balení obsahuje 2,092 m2 - 7 lamel
Skladba podlahy Plovoucí, dýhovaná
Vzor 1-lamela, selské prkno
V-spára 4 strany
Povrch Kartáčovaný
Povrchová úprava Lak
Rozměry lamely 166x1800 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,6 mm
Tloušťka podlahy 12 mm

Ke stažení

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi